Fundația pentru o societate deschisă

Contribuim la promovarea valorilor societăţii deschise și la dezvoltarea societății civile, desfășurăm proiecte sociale și de advocacy, susținem ONG-uri.

OVERVIEW

The website fundatia.ro presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have examined nineteen pages inside the website fundatia.ro and found one hundred and eighty-seven websites referring to fundatia.ro. We were able to detect two mass networking sites linked to fundatia.ro.

FUNDATIA.RO TRAFFIC

The website fundatia.ro is seeing alternating amounts of traffic in the past the year.
Traffic for fundatia.ro

Traffic ranking (by month) for fundatia.ro

Traffic ranking by day of the week for fundatia.ro

Metro Media Transilvania

Str Brâncusi Constantin 174, Cluj. Ancheta şi sondajul de opinie. Studiile de piaţă oferă companiilor publice şi private informaţii pentru a lua cele mai bune decizii şi a aloca în cel mai eficient mod resursele disponibile. Studiul de piaţă constă în colectarea şi prelucrarea informaţiilor, cu scopul de a oferi date concrete clienţilor despre pieţe sau sectoare de piaţă şi de a reduce incertitudinea deciziilor viitoare. Studiile de marketing politic oferă actorilor politici informaţii es.

NEXUSNET - NEXUSNET

Vreau să plec peste hotare. Vreau să revin sau planific să revin. Vindem artă, Nu oameni. Cardul de Reduceri NEXUS Edineț. Vreau să plec peste hotare. Vreau să revin sau planific să revin. Vindem artă, Nu oameni. Cardul de Reduceri NEXUS Edineț.

Asociatia Pro Democratia

Clubul Timisoara al Asociatiei Pro Democratia. Directiile de actiune si programele majore ale APD. Afilieri ale Asociatiei Pro Democratia. Finantatori ai Asociatiei Pro Democratia.

APAV - Não ao tráfico humano

What is Trafficking in Human Beings. Human Trafficking for Labour Exploitation. What do I have to do with Human Trafficking? Other forms of human trafficking. 8220;Some people asked me if I wanted to go work abroad. I did, but things got complicated I never got paid. Observatory on Trafficking in Human Beings Annual Report on Human Beings Traffic 2013.

Acasă - Date deschise Fundația pentru o Societate Deschisă

Fii parte din Coaliție! Calitatea scăzută a resurselor educaționale deschise este doar un mit. Ministerul pentru Societatea Informațională a uitat, din nou, de transparență. Sunt Resursele Educaționale Deschise sustenabile din punct de vedere financiar? Legea educației și curriculum național în dezbatere.

Date personale si viata privata Date personale și viață privată despre privacy în România

Vi s-au încălcat drepturile? Vrei autoturism, spion personal sau capcană pe roți? Ai grija ce alegi pentru că s-ar putea sa primești altceva decât te aștepți. Până nu demult, autoturismul era un instrument în care oricine putea avea încredere.

Educația FnonF Oamenii nu se deosebesc atât prin ceea ce zic, cât prin ceea ce fac.

Oamenii nu se deosebesc atât prin ceea ce zic, cât prin ceea ce fac. Finaliștii Festivalului Național de Arte LicArt. După 6 luni de competiţie, în care s-au înscris 1142 de liceeni. Din toată țara, cu peste 4800 de creaţii. Marile Jurii au desemnat finaliştii ediţiei a 14-a a celui mai mare concurs de arte din România, LicArt. Marele Juriu al secţiunii de fotografie, format din fotografii Vlad Eftenie.

WHAT DOES FUNDATIA.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundatia.ro Mobile Screenshot of fundatia.ro Tablet Screenshot of fundatia.ro

FUNDATIA.RO SERVER

I diagnosed that a lone root page on fundatia.ro took seven hundred and forty-nine milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so we consider this site not secure.
193.226.31.244

We diagnosed that this domain is operating the Apache os.

Fundația pentru o societate deschisă

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website had the following in the site, "Misiunea noastră este să promovăm dezvoltarea unei societăți bazate pe libertate, responsabilitate și respect pentru diversitate." We viewed that the web page stated " Centru de cercetare și documentare în domeniul integrării imigranților." It also said " Dezvoltarea capacității ONG-urilor și a grupurilor informale. Cartografierea sociografică a comunităților de romi din România pentru o monitorizare la nivel comunitar a schimbărilor privind integrarea romilor SocioRoMap."

ANALYZE SUBSEQUENT WEB SITES

Kspace Belső rendszerhiba

Kérjük, próbálja meg újra, és ha a hiba visszatért, jelezze nekünk, hogy kijavíthassuk.

Mrs. Dedam - Home

I am a strong believer in Multiple Intelligences and have seen students have remarkable success once they figure out what their strengths are and how to use their unique intelligences. I expect you to actively participate in your education. This means that you are paying attention.

math Lab - Home

Scroll down for summer info. Start your own free website. A surprisingly easy drag and drop site creator.